😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

CD Projekt RED готує нового «Відьмака»

Гра не стане продовжувати історію Ґеральта після Wild Hunt.

Відьмак

Видання Eurogamer Poland дізналося від CD Projekt RED подробиці про їхню наступну гру. Виявляється, студія не збирається поки що створювати нічого поза всесвітами «Відьмака» та Cyberpunk. Наступний свій проєкт вона планує випустити на консолі майбутнього покоління. Про PC поки що мова не йшла.

Розробники повідомили, що готують саме нового «Відьмака». Проте, ця гра не буде продовженням Wild Hunt, тому у своїй назві не міститиме цифру «4». Чи буде це якийсь новий сюжет про Ґеральта, або ж навіть головний герой зміниться — невідомо. Зайнятися повноцінною розробкою проєкту студія планує одразу після випуску Cyberpunk 2077.

Ми вже почали роботу над наступною однокористувацькою грою, створили майже фінальний концепт, який чекає свого часу для повноцінної розробки. І вона потроху запускається. Моментально після закінчення роботи над Cyberpunk 2077 ми збираємося взятися за таку гру. У нас є два світи й у них ми хочемо створювати ігри, тому всі заплановані проєкти так чи інакше пов’язані з Witcher або Cyberpunk.

Генеральний директор CD Projekt RED Адам Кічінський

Окремо він додав, що невелика команда вже почала роботи над новою грою, але основний штат усе ще допрацьовує Cyberpunk 2077. До речі, студія змогла врегулювати конфлікти з автором серії книг «Відьмак», тому можна розраховувати, що до нової частини він також «прикладе руку».