😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

CD Projekt RED вперше прокоментувала проблеми з Cyberpunk 2077 на PS4 та Xbox One

Якщо коротко: «вибачте нас та почекайте ще трохи»…

Сьогодні CD Project RED вирішила вперше взятися за коментування ситуації з Cyberpunk 2077 на консолях попереднього покоління. Фактично, студія вибачилася за те, що не показала своєчасно гру на PS4 та Xbox One, чим не дала змогу ґеймерам прийняти зважене рішення.

Розробники нагадали про патч 1.04, що вийшов нещодавно, і мав трохи покращити ситуацію. Наступний апдейт вони пообіцяли випустити в найближчі сім днів, але що саме він має виправити — не уточнили. Окрім цього автори оголосили про роботу над двома іншими масштабними патчами, які мають вийти в січні та лютому 2021-го року.

За даними студії, апдейти мають виправити більшу частину найважливіших проблем, які зустрічаються на PS4 та Xbox One. Проте, вони ніяк не наблизять якість гри до тої, що досягається на новому поколінні консолей чи на PC з високими характеристиками.

Окрім цього компанія ще пообіцяла оформити повернення грошей у тому числі й на PlayStation чи Xbox. Для цього потрібно писати в PSN чи Xbox. Якщо ж ви придбали гру в оффлайн-магазині, то потрібно звернутися саме туди.