😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чак Норріс, Брюс Лі та багато інших: у Steam вийшов файтинг із культовими персонажами

Це вже не якийсь там DeepFake, а реальна можливість наваляти другу, граючи за героя бойовиків нашого дитинства!

Брюс Ли

У ранньому доступі Steam з’явилася гра під назвою Shaolin vs Wutang 2. Особливо вона нічим не відрізняється від більшості файтингів, але є в ній така особливість, що піднімає її на декілька сходинок вище за інших. Справа в тому, що бійцями в цьому проєкті виступають герої культових фільмів! Тут вам і Брюс Лі, й Іп Мен, і навіть Чак Норріс. Усього знайти можна 16 героїв.

Грати в Shaolin vs Wutang 2 можна як у одиночному режимі, так і в мультиплеєрі за допомогою сплітскріну. Серед плюсів цього проєкту виокремлюють чималу кількість комбінацій, а також можливість використання зброї ближнього бою за бажанням.

Проте, є в гри й деякі недоліки. Наприклад, оптимізація трохи кульгає. Користувачі магазину поки що залишають змішані відгуки, тому сказати важко. У будь-якому випадку, це ж тільки ранній доступ.

Спробувати цю гру ви можете самостійно, тим паче, що зараз на неї діє знижка в 15 %, яка протримається до 16-го березня. Зробити це можна на сторінці проєкту в магазині. Коштує вона на період знижки 211 гривень.

Брюс Ли
файтинг 1
файтинг