😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чекати ще довше: Cyberpunk 2077 знову відклали

Розробники назвали причини такого рішення та пояснили, як бути ґеймерам, що збираються придбати консоль наступного покоління.

Cyberpunk-2077

Cyberpunk 2077 мав вийти у вересні, але розробникам довелося знову відкласти реліз гри. Цього разу його перенесли на 19 листопада. За словами розробників, вони, як і раніше, хочуть повністю доробити гру, і випустити її тільки тоді, коли вона буде повністю готова.

За їхніми словами, робота вже завершалися в питанні контенту та ґеймплея. Додатковий час потрібний для того, аби збалансувати всі механіки та прибрати різного роду баґи.

Трохи пізніше творці також дали трохи інформації щодо версій гри на теперішньому та наступному поколінні консолей. За їхніми словами, Cyberpunk 2077 працюватиме з дня виходу одразу на PC, PS5, PS4, Xbox One та Xbox Series X. Окремо ж версію для некстгену купувати не доведеться.

Також зазначається, що гра одразу виглядатиме краще на новому поколінні, але повноцінний графічний патч, який повністю налаштує гру під нові можливості технологій, вийде тільки у 2021-му році.

Мультиплеєрна частина також відкладена на два місяці. Скоро мають анонсувати перші доповнення до гри. Також розробники планують надати журналістам з усього світу доступ до перших годин гри перед презентацією 25-го червня. Сюжетну частину при цьому не покажуть, але можна буде оцінити можливості проєкту.