😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Через глобальну помилку на HBO Max замість «Тома і Джеррі» запускалася «Ліга Справедливості» Снайдера

Користувачі встигли подивитися дві години фільму до його виходу.

Ліга Справедливості

Вихід режисерської версії «Ліги Справедливості» на HBO Max має відбутися 18 березня. Проте, несподівано для всіх користувачів сервісу, декому вдалося побачити картину вже зараз. Справа в тому, що через помилку на сервісі, замість фільму «Тома і Джеррі» чомусь запускалася «Ліга Справедливості» Зака Снайдера.

Дехто вирішив одразу повідомити про цю ситуацію в технічну підтримку, а інші вирішили скористатися ситуацією та переглянути все, що встигнуть, з майбутнього фільму. Як ми знаємо, триватиме він чотири години, і ті, хто першими помітив проблему, змогли побачити половину картини. Потім так само несподівано, сервіс знову запустив «Тома і Джеррі».

Наразі за гештегом SnyderCut у мережі вже можна наштовхнутися на спойлери від користувачів, що бачили частину фільму, тому будьте обережні у всесвітній павутині. Warner Bros. уже займається «чисткою» мережі, але в наш час просто неможливо повністю стерти все це діло.

Причини такої ситуації поки представники HBO Max не називають. Тепер залишилося тільки дочекатися виходу фільму й не наштовхнутися на спойлери.