😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Через коронавірус Mojang скасувала фестиваль з Minecraft

Спочатку планувалося провести захід у вересні.

Минулого тижня компанія, яка створила Minecraft, розповіла, що відновить старий формат MineCon для Minecraft Festival у вересні. Однак, нещодавно Mojang вирішила скасувати подію через спалах коронавірусу.

Minecraft Festival мав відбутися з 25 до 27 вересня в штаті Флорида. Це офіційний захід для ІРЛ зустрічі фанів «Майнкрафту», де мали бути інтерактивні експонати, змагання та живі розваги. Фестиваль став би першим із часів останнього MineCon, що дебютував у 2017.

Компанія планувала почати продаж квитків сьогодні ввечері, але після ретельного розгляду в Mojang вирішили відкласти фестиваль на наступний рік. Усе тому, що через коронавірус багато партнерів та продюсерів тимчасово скасували свої зустрічі.

В останні тижні спалах COVID-19 змусив багатьох організаторів скасувати або відкласти свої зустрічі та заходи в усьому світі, як превентивний захід для забезпечення безпеки своїх гостей. Ситуація навколо Minecraft Festival дещо інша. До вересня ще багато місяців, але ми не робимо жодних прогнозів щодо того, скільки часу знадобиться, щоби забути про спалах вірусу. Це рішення є швидше результатом того, що необхідна ретельна підготовка аби організувати такий величезний захід.

Пояснюють розробники у своєму блозі

Хоча кубічний фестиваль і відклали, однак у Mojang залишилося ще кілька планів на цей рік. Ще планується провести Minecraft Live, під час якого обіцяють зробити гучні анонси та занурити фанів у минуле, теперішнє та майбутнє Minecraft. Дату та час розкриють трохи пізніше.