😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Через коронавірус Джордж Мартін самоізолювався і «проводить більше часу у Вестеросі, ніж у реальному світі»

Можливо, хоча би тепер автору «Пісень льоду та полум’я» вдасться дописати свій книжковий цикл.

Джордж Мартін

У своєму блозі автор циклу «Пісні льоду та полум’я» Джордж Мартін розповів про вплив коронавірусу на його повсякдення. Письменник пише, що він самоізолювався й кожного дня працює над наступною книгою, під назвою «Вітри зими». Також Мартін попросив свої прихильників не хвилюватися за нього, адже він вжив усіх необхідних заходів безпеки.

Якщо ви переживаєте особисто за мене… Так, я знаю, що з моїм віком і фізичним станом, я перебуваю в групі ризику. Але на даний момент я почуваю себе добре, і ми вживаємо всіх необхідних заходів безпеки. Я перебуваю сам, далеко від міста, разом з одним із моїх співробітників. У місто я не їжджу, і ні з ким більше не зустрічаюся.

Чесно кажучи, я проводжу більше часу у Вестеросі, а ніж у реальному світі, і пишу кожного дня. У Семи королівствах справи йдуть кепсько… Але, можливо, не настільки кепсько, як ще можуть піти в нас.

Джордж Р. Р. Мартін

Також письменник додав, що хоча він і надіється на краще, сьогоднішні події його лякають.

Іноді, коли я дивлюся новини, то відчуваю, ніби ми всі живемо в якомусь науково-фантастичному романі. Тільки, на жаль, не в одному з тих, у яких я мріяв жити в дитинстві — з містами на Місяці, марсіанськими колоніями, домашніми роботами, запрограмованими за Трьома законами, а також літаючими машинами. Ці книжки мені подобалися значно більше, ніж історії про пандемії.

Сподіватимемося, що з нами все буде добре, коли все це пройде. Бережіть себе, друзі мої. Завжди краще перестаратися, ніж недостаратися.

Джордж Р. Р. Мартін

Через пандемію, Мартін зупинив роботу декількох своїх компанії, серед яких — Stagecoach Foundation, кінотеатр Jean Cocteau Cinema, та інтерактивний музей Meow Wolf, інвестором якого він є. Таке рішення письменник прийняв, аби не ризикувати життями потенційних відвідувачів. На сьогодні відкритими залишаються лише книжковий магазинчик Beastly Books і онлайн-магазин Jean Cocteau Cinema.

Раніше, автор «Льоду та полум’я» обіцяв дописати нову книгу циклу до літа 2020 року. Він також додав, що якщо не дотримається слова, то дозволить своїм шанувальника ізолювати його на безлюдному острові, поки він не допише книжки.