Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чіпування мозку, колонізація Марсу та контроль всесвіту мемами — найцікавіше з інтерв’ю Ілона Маска в Clubhouse

Як піддослідні мавпи вже грають у відеоігри силою думки, та хто спеціально відбирає для Маска меми з мережі?

Ілон Маск

Ілон Маск провів інтерв’ю для користувачів одного з найбільш популярних додатків Кремнієвої долини — Clubhouse. Він без проблем зібрав максимально доступну на трансляції аудиторію в п’ять тисяч користувачів.

З цікавого — у підприємця запитали про успіх його стартапу Neuralink, який був запущений у 2017-му році. За словами Маска, він зміг підключити чіп до мозку мавпи. Це дало змогу звірові грати у відеоігри за допомогою сили думки. Він пообіцяв приблизно за місяць показати відео з чіпованими мавпами.

У нас є мавпа з черепним імплантатом, у ньому крихітні проводки, які дозволяють їй грати у відеоігри за допомогою розуму. При цьому імплантат зовні непомітний, а мавпа щаслива. Ми хочемо, щоби тварини грали одна з одною в інтелектуальний пінг-понг.

Ілон Маск

Він додав, що ця система допоможе створювати спеціальний інтерфейс «мозок-комп’ютер». Усе це для того, аби в подальшому люди змогли компенсувати таким чином наслідки серйозних травм головного чи спинного мозку, і повертати собі втрачені можливості. Перші результати розробки призначать людям із сильними черепно-мозковими травмами.

Далі мова під час трансляції зайшла про те, коли SpaceX дістанеться до повноцінної колонізації Марсу. Його відповідь — приблизно через 5,5 років. Також він висловив бажання зробити Червону планету повністю самодостатньою цивілізацією.

Ще варто згадати про меми, куди ж без них. Сам Ілон Маск вважає, що той, хто контролює меми, може контролювати всесвіт та впливати на дух часу. При цьому сам він не слідкує за актуальними надходженнями в цій сфері. Проте, у нього є друзі — «дилери мемів», які для нього спеціально обирають найкращі здобутки всесвітньої мережі, а потім кидають йому.