😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чіткого зв’язку між жорстокими іграми та насильством у реальному житті немає

Такі дані Американська психологічна асоціація.

Жжж

Американська психологічна асоціація (APA) прийшла до такого висновку: наукових даних, які є в наявності, недостатньо, аби підтвердити причинно-наслідковий зв’язок між жорстокими відеоіграми та насильницькою поведінкою. Відповідні дані асоціація оприлюднила ще у 2015 році. Проте ЗМІ та політики, через неправильне трактування статті, посилались на неї з протилежним трактуванням. Аби уникнути цього в майбутньому, APA переглянула документ, додавши до нього таке:

Насильство — це складна соціальна проблема, яка, схоже, зумовлена багатьма чинниками, які вимагають уваги з боку дослідників, політиків і громадськості. Приписування насильства відеоіграм не є науково обґрунтованим і відволікає увагу від інших чинників, таких як історія насильства, яка, як ми знаємо з дослідження, є основним передвісником майбутнього насильства.

З дослідження APA

Щоправда, в асоціації підтверджують незначний зв’язок між жорстокими відеоіграми та агресивною поведінкою, наприклад раптовими вигуками чи штовханням предметів. Однак це не стосується по-справжньому насильницької поведінки.

APA вже давно вивчає вплив ігор та інших медіа на дитячу психіку, і заохочує розробників до створення контенту з адекватним батьківським контролем. Окрім цього, асоціація підштовхнула ігрову індустрію до удосконалення системи вікового рейтингу ігор.