😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чому Cyberpunk 2077 стала «дверима» для гакерів?

Остерігайтеся критичної вразливості, що робить ваш PC мішенню для зловмисників!

Хакери зламують вас через Cyberpunk 2077

Проходити гру в її оригінальному вигляді — це добре, але іноді хочеться чогось нового, незвичайного чи просто кумедного. Саме в таких випадках на допомогу приходять модифікації, які створюються ентузіастами для різних тайтлів.

CD Projekt RED завжди підтримувала модерів, а тому давала їм можливості для введення власного контенту у свої тайтли. Виключенням не стала і Cyberpunk 2077. Проте, якось розробники не помітили критичну вразливість цієї системи, яка ставить під загрозу персональні комп’ютери користувачів.

Один із них на Reddit виклав пост, у якому зазначив наступне: «завантажені модифікації чи збереження потенційно відкривають діру для гакерів». Цікаво, що інформація про це з’являлася й до виходу хотфіксу 1.11 для гри, але чомусь розробники вирішили з ним не виправляти цю проблему.

Ситуація наступна: не всі моди чи збереження відкривають для гакерів доступ, але останні можуть без проблем створити один із таких файлів, що може вас зацікавити, і без проблем десь всередині нього залишити для себе відчинені двері. У мережі ходять чутки про те, що зламати так можуть навіть PS4, а не тільки PC.

Автори гри не квапляться з коментарями. Наразі користувачі радять втриматися від завантажень модифікацій, особливо від неперевірених джерел чи авторів. Доведеться почекати, поки студія CDPR не зверне увагу на проблему.

Також нагадаємо, що CD Projekt RED нещодавно могла порадуватися несподіваному швидкому зльоту вартості акцій. За це вони мають дякувати Ілону Маску. Деталі за цим посиланням.