😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чотири епізоди «Володаря перснів» від Amazon зніматиме Вейн Іп

Він працював над серіалами «Покидьки», «Проповідник», «Доктор Хто» та іншими відомими проєктами.

Володар перснів

Amazon Studios оголосила, що до роботи над майбутнім серіалом за всесвітом «Володаря перснів» приєднався Вейн Че Іп. Він стане виконавчим продюсером шоу, а також режисером чотирьох епізодів. Постановник уже навіть почав працювати на знімальному майданчику, що в Новій Зеландії. У Twitter з’явилося вже перше фото звідти, хоча там тільки «хлопавка» з його іменем на фоні скелі.

Сам Іп заявив, що робота над цим шоу для нього є честю, і він радий працювати з такою командою. Режисер уже більше десяти років працює над проєктами телебачення. Він знімав епізоди «Утопії», «Покидьків», «Детективного агентства Дірка Джентлі», «Доктора Хто», «Фатального патруля» та «Проповідника». З Amazon також працює не вперше: він ставив дві серії «Колеса часу» за книгами Роберта Джордана.

Також над майбутнім шоу за «Володарем перснів» працював Хуан Антоніо Байона — режисер «Притулку» та «Світу юрського періоду 2». Він поставив два епізоди шоу. Перший сезон очікується на Amazon Prime Video вже до кінця цього року. Події проєкту розгорнуться в Другу епоху Середзем’я — за декілька тисяч років до подій «Хоббіта».