😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: головна героїня The Last of Us 2 Part 2 боротиметься з культом гомофобів

Що може бути кращим, ніж релігійні та принципові смертельні конфлікти після апокаліпсису?

the-last-of-us-part-2

УВАГА! ОДРАЗУ ПОПЕРЕДЖАЄМО, ЩО У ВИПАДКУ, ЯКЩО ЧУТКИ ВИЯВЛЯТЬСЯ ПРАВДИВИМИ, ТО ТУТ ВИ ЗНАЙДЕТЕ СЕРЙОЗНІ СПОЙЛЕРИ ДО СЮЖЕТУ ВКАЗАНОЇ ГРИ! ВИВЧАЙТЕ ТЕКСТ НА ЦІЙ СТОРІНЦІ ТІЛЬКИ З УСВІДОМЛЕННЯМ І ПРИЙНЯТТЯМ ЦЬОГО ФАКТУ!

Спочатку, трохи про те, звідкіля взялися ці чутки. Спочатку на 4Chan з’явилася публікація, яка тепер, до речі, видалена. Автор назвався родичом працівника Naughty Dog, і затвердив, що він має нові подробиці щодо сюжету гри. Трохи пізніше його історію підхопив сайт Pink News. Якщо ви готові до можливих дуже серйозних спойлерів, тоді пропонуємо розсудити разом із нами наведену нижче теорію.

Отже, за твердженням автора, головна героїня Еллі зустрічалася з дівчиною Діною, але їхнім стосункам завадив культ гомофобів-християн із секти Серафітів. Справа в тому, що вони не визнають нестандартну любов, і вважають її гріховною. У підсумку вони вбивають Діну.

Конфлікт із сектантами призводить і до смерті головного героя першої частини гри Джоела. Усе це породжує в Еллі жагу помсти, на чому й начебто базується сюжет.

Звертаємо увагу на те, що ніякого офіційного натяку на подібні повороти поки не було. Одразу вірити таким публікаціям не варто, але й повністю спростувати їх також неможливо, якщо цього не зроблять самі розробники проєкту. Нам залишається тільки чекати нових офіційних даних.