😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: HBO Max почав розробку спін-оффа про Меру з Ембер Герд

Схоже, Warner Bros. і далі буде «гнути свою лінію».

Мера

За інформацією інсайдера Даніела Ріхтмана, стрімінговий сервіс HBO Max розробляє серіал про Меру, який стане спін-оффом «Аквамена». Головну роль має зіграти Ембер Герд. Наразі інформації стосовно цього проєкту небагато. Також компанія додасть у шоу або в повноцінну картину актрису азіатського походження, аби зменшити негатив до проєкту.

Чутки про те, що Мера може отримати свій серіал чи фільм існують уже давно. Напевно, єдине та головне питання, яке гальмує розробку — хто ж зіграє головну роль?

Одразу після прем’єри «Аквамена» зіграти персонажа мала б Ембер Герд, яка сподобалася багатьом фанам у цьому образі. Однак, після судових тяжб із її колишнім чоловіком Джонні Деппом, які йдуть не один рік, вона втратила значну частину аудиторії. До речі, петицію щодо замінити акторки наразі підписало більше 1,7 млн людей. Однак, компанія Warner Bros не поспішає її замінювати, та не дуже приховує свою підтримку актриси.

Тож, долю виконавиці ролі Мери може вирішити рішення суду між нею та Деппом. Наразі це питання досі віткрите. Нам залишається тільки слідкувати за цією ситуацією.