😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: інсайдери назвали точну дату виходу PlayStation 5

Разом із тим з’явилася й інформація про вартість консолі та аксесуарів до неї.

PS5

У мережі з’явилася інформація, яка начебто розповідає про точну дату виходу консолі PlayStation 5, а також ціни на неї та додаткові аксесуари. Проте, одразу вірити цим даним не варто, бо ніякого офіційного підтвердження цьому не було, вказані суми викликають сумніви в користувачів.

Джерело стверджує, що консоль із дисковим приводом з’явиться в Японії вже 14-го листопада, і продаватиметься за 466 доларів. В Америці та Європі PlayStation 5 має з’явитися 20-го листопада, та коштувати вже 499 доларів та євро, залежно від регіону.

Водночас, Digital Version (версія без дисководу) має з’явитися в тих же числах, але коштуватиме 419 доларів у Японії, та 399 доларів або євро в США та Євроі відповідно.

Усі аксесуари до консолі начебто мають вийти 14-го листопада в Японії та 20-го листопада — у США та Європі. Вертикальну підставку оцінили у 21 та 25 доларів відповідно до країн. Пульт начебто коштуватиме 34 та 30 доларів.

Бездротові навушники Sony PS5 Pulse 3D оцінили в 168 доларів для японців, та в 159 доларів і в 179 євро для США та Європи відповідно. Веб-камеру начебто будуть продавати за 56 доларів та 60 доларів/євро відповідно.

Фірмова зарядна станція ґеймпадів обійдеться в 34 долари в Японії, та в 30 доларів/євро в США та Європі. Сам ґеймпад оцінили в 56 доларів та 60 доларів/євро відповідно до країн.

Нагадаємо, що ця інформація неофіційна. Тим паче, що ціни на консоль викликають деякі сумніви, адже ціни на частину комплектуючих уже мають вийти більшими, ніж запропонована вартість усієї консолі. Проте, дізнаємося тільки після офіційної заяви.