😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: Insomniac Games уже повним ходом створює продовження Marvel’s Spider-Man

У грі має бути купа нових можливостей та одразу три ігрових персонажа.

marvels-spider-man

У мережі з’явилася непогана така кількість чуток щодо сиквелу Marvel’s Spider-Man від Insomnia Games. Якщо вірити цим даним, то розробляти нову частину автори почали ще в січні 2019-го року. Повноцінно за роботу взялися в другому кварталі 2020-го, але пандемія все зіпсувала. Не вдалося нормально перейти до процесу захоплення рухів, а тому все це діли відклали на потім.

Отже, за наявними чутками, у другій частині Marvel’s Spider-Man буде одразу декілька ігрових персонажів. Окрім уже відомих нам Пітера та Майлза буде ще дехто, кого в документах називають двома іменами: Purple Bat та Shin Vigilante. За описом, це вже зовсім не «доброзичливий сусід», а персонаж, що не цурається зброї та вбивств.

Окрім цього розробники хочуть ще змінити структуру другорядних квестів. Усе для того, аби Пітер та Майлз могли працювати разом. Що ж до сюжету, то тут часто планується ділити завдання на етапи, один із яких виділять для Паркера, а другий — для Моралеса.

На даний момент усе це тільки чутки, а Sony та Insomniac ще навіть не анонсували продовження Marvel’s Spider-Man. Поки що не варто приймати все це, як факт, а краще віднестися до цього з чималою недовірою.