Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: Кріс Пратт може замінити Гарісона Форда в наступній частині «Індіани Джонса»

Бути чи не бути такій несподіваній ротації?

Індіана Джонс

Нещодавно з’явилися чутки про можливу заміну Гарісона Форда на Кріса Пратта в п’ятій частині «Індіани Джонса». Ця інформація сильно здивувала та схвилювала фанатів. Така заміна сильно змінює дух історії, а тому сильно вплинула б на сприйняття фанатами.

Однак, Lucasfilm затвердила, що рекаст ніхто проводити не збирався. Більш того, студія вже домовилась із Фордом про його участь у продовжені. Це підтверджує і продюсер нового фільму Френк Маршалл.

Буде тільки один Індіана Джонс, а це Гаррісон Форд.

Френк Маршалл, продюсер картини

Тоді, звідки взялися такі чутки та наскільки вони правдиві? За інформацією інсайдерів, Disney планує зняти декілька спін-оффів про Індіану Джонса, і саме в них шляпа та батіг найвідомішого археолога можуть дістатися Крісу Пратту. Також у планах компанії зняти серіал для Disney+ та мультфільм. Та й мова йде про повернення Гарісона Форда лише для п’ятої частини. А ось, що буде далі — невідомо.

Стосовно самої картини відомо лише те, що її режисером виступить Джеймс Менґолд («Аутсайдери», «Поклик предків»). До головної ролі повернеться Гарісон Форд. Прем’єра фільму запланована на серпень 2022 року. Зйомки картини мають розпочатися вже незабаром, якщо не погіршиться ситуація з пандемією.