😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Чутки про вихід ремастеру Red Dead Redemption спростовані

Артур Морґан залишається героєм тільки оригінальних двох частин серії.

Red Dead Redemption

Цього тижня мережею почали активно ширитися чутки щодо того, що в грудні може вийти Red Dead Redemption: The Outlaws Collection. Ця колекція з’явилася на Amazon, та одразу привернула увагу заядлих ґеймерів, оскільки до неї мають входити покращена версія RDR 2 для консолей нового покоління, а також, начебто, ремастер оригінальної гри.

Ці чутки на своїй сторінці в Twitter вирішив спростити редактор Kotaku Зак Звіезен. За його даними, арт наче з обкладинки для ремастеру є непрофесійною роботою у Photoshop.

За словами Зака, скоріш за все невідомі просто знайшли якісні зображення Артура Морґана та Джона Марстона. Після цього їх обрізали, змінили кольори та наклали на бокси PS5/Xbox Series X.

На передньому плані точно арт із гри, який наклали зверху обробленого зображення, та додали ґрадієнтну маску для більш плавного переходу. Така ж ситуація і із сонцем на фоні.

Найбільшою ж помилкою Зак вважає те, що на сторінці товарі вказана дата можливості повернення гри раніше, ніж її фактична дата релізу. Через усі ці факти краще не сподіватися на існування ремастеру першої частини, принаймні поки що.