😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: Роберт Паттінсон пожалкував про своє рішення погодитися на роль Бетмена

На трилогію з актором більше не варто сподіватися?

Бетмен

Про зйомки «Бетмена» з Робертом Паттінсоном виникає чимало новин, і всі вони не найприємніші. Фактів не так і багато, а от чуток — ціла купа. Особливо багато натякають на те, що відносини режисера Метта Рівза та самого Паттінсона складуються не дуже вдало. Навіть коли повідомлялося, що актор захворів на коронавірус, деякі інсайдери стверджували, що його просто відправили на «відпочинок», аби він не зривався на знімальному процесі через конфлікти з Меттом.

За даними таблоїду The Sun, Роберт Паттінсон тримає образу на режисера щонайменше через його підхід до роботи. Особливо його бентежать «вимоги робити по 50 дублів однієї й тієї ж сцени».

Зйомки «Бетмена» стали виснажливим процесом, особливо для Роберта, бо Метт — справжній перфекціоніст. Він вимагає перезнімати сцени до досягнення ідеального дубля й особливо пильно стежить за кожною деталлю. Іноді він просто не може зупинитися.

Інсайдер The Sun

Крім цього на самого режисера також непогано «давлять згори», а тому йому доводиться тільки посилювати свою пильність до деталей. Це, звичайно, впливає й на його підхід до роботи.

Метт уже знімав блокбастери, але це інший рівень, адже Бетмен — один із найзнаменитіших супергероїв. Цей фільм стане першою сольною стрічкою про Темного лицаря за останні 10 років. Warner Bros. не можуть дозволити собі розчарувати фанбазу, тому вже профінансували її на 90 млн фунтів. Усі розуміють, наскільки це ризиковий проєкт, і тому Метт так переживає зняти все правильно. У Роберта ж, навпаки, великі проблеми з фільмами по франшизі. Він ненавидів «Сутінки» до того моменту, коли вони закінчувалися.

Інсайдер The Sun

У що все це випливе — невідомо. За деякими чутками Метт Рівз більше не хоче знову працювати з Паттінсоном, а сам актор не дуже радий такому формату роботи над фільмом. Поки ніхто не відмовляється від ідеї створення трилогії, але навряд-чи це буде з тим же режисером. Проте, це не факт.

На даний момент прем’єра «Бетмену» все ще запланована на 30 вересня 2021-го року. Проте, не варто дуже сподіватися на те, що все так і залишиться.