😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: SEGA збирається представити нову консоль наступного тижня

Компанія обіцяє щось реально грандіозне.

Sega

У мережі з’явилися натяки та різні чутки щодо компанії SEGA. Схоже, вона планує якийсь грандіозний анонс, який має «сколихнути ігрову індустрію». Ця інформація надійшла від журналіста японського видання Famitsu.

Спеціаліст із технологій Зенджі Нішікава заявив, що в його колонці скоро з’явиться новий матеріал щодо компанії. Він також повідомив, що це буде «світовою прем’єрою», яка вчинить реальну «революцію».

Це ексклюзив від ігрової компанії, яку всі люблять. Божевільний ексклюзив. Минулого року Wired отримав ексклюзивний матеріал про PlayStation 5, еге ж? Інші медіа — ні. Мій ексклюзив такого ж масштабу. Я взяв інтерв’ю в директорів і технічних фахівців певної компанії. Це дуже революційна річ… реально, справжня революція.

Зенджі Нішікава

Він також заявив, що після виходу матеріалу інші ЗМІ прийдуть до компанії жалітися, чому ж їм не дістався ще і їм. За його словами, це важливо не менше, ніж PlayStation 5.

Після таких заяв фанати впевнені, що SEGA збирається презентувати наступного тижня консоль Dreamcast 2. Тим паче, що 3-го червня компанії виповнюється 60 років, а випуск Famitsu, у якому має вийти анонсований журналістом матеріал з’явиться 4-го червня. Нагадаємо, що Sega Dreamcast вийшла ще в 1999-му році.