😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Чутки: Том Гарді стане новим Джеймсом Бондом

Франшизі Бондіани ще «не час помирати».

Том Гарді

Зіграти Бонда в культовій стрічці, мабуть, честь для кожного Голлівудського актора. Однак, далеко не кожному під силу впоратися з роллю Агента 007. Наразі цей образ приміряли на себе (00) 7 акторів, серед яких Тімоті Далтон, Пірс Броснан та Роджер Мур, якого визнали кращим Бондом в історії.

Останнім, хто виконав роль агента МІ-6, став Деніел Крейґ. На 12 листопада 2020 року запланована прем’єра п’ятого й останнього його фільму «Не час помирати». Фанати одразу почали цікавитися, хто ж буде наступним Джеймсом Бондом. Зараз мережею активно ширяться чутки, що ним стане Том Гарді, відомий за стрічками «Шалений Макс: Дорога гніву» та «Веном».

На роль Бонда пропонували й інших кандидатів. У гонці за прихильність фанатів брали участь Джеймс Нортон (“Ціна правди”), Сем Г’юен (“Бландшот”), Том Гіддлстон (“Тор”, “Месники”), Генрі Кевілл (“Людина зі сталі”, “Відьмак”) та ін. Найбільше підтримали Гарді.

Як зазначає журналіст The Vulcan Reporter, уже тиждень британські невеликі видання поширюють інформацію про те, що Том Гарді справді стане наступним Бондом. Крім цього, фанати актора також уже давно просять про це.Universal наразі нічого не спростовує й ніби прихильно ставиться до кандидатури Тома.

Оголосити про призначення британського актора на роль попередньо мають у листопаді. Через постійні переноси «Не час помирати» на тлі пандемії, нового Джеймса Бонда, імовірніше, представлять на початку 2021 року.

Нагадаємо, що вперше образ Джеймса Бонда з’явився в романах Яна Флемінга. Кінофраншиза про Агента 007 є однією з найдовших серій фільмів в історії. Виробництво розпочалося ще з 1962 року і триває до сьогодні. Тільки між 1989 і 1995 була перерва в шість років.