Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: Творці Batman: Arkham працюють над грою Suicide Squard

Можливо, її анонсують на DC FanDome.

Suicide Squad

Rocksteady довго не з’являлася після того, як випустила свою останню гру із серії Batman: Arkham. І ось, навколо студії почали ходити чутки, ніби вона працює над забавкою за мотивами «Загону самогубців». Про це повідомляє Імран Хан, ексредактор сайту Game Informer.

Під час ефіру Kinda Funny Games Daily журналіст розповів, що Rocksteady розробляє гру-сервіс про Загін самогубців. Він зізнався, що чув про це ще «декілька років тому», і з того часу багато що могло змінитися.

Я чув, що Rocksteady розробляють гру про Загін самогубців. Не знаю, чи дійсна ця інформація зараз, оскільки я її отримав ще декілька років тому, і, можливо, вони вже давно працюють над чимось іншим, але з цієї гри легко можна зробити проєкт у стилі гри-сервісу.

Імран Хан

Ймовірно, що анонс гри можуть показати 22 серпня, у межах онлайн-заходу DC FanDome. Однак, Хан не впевнений, що це станеться.

Думаю, якщо показати гру Rocksteady, то презентація від WB Games Montreal вже не матиме сенсу, оскільки на тлі Rocksteady цей проєкт матиме вигляд прийомної дитини з портфоліо Warner Bros.

Імран Хан