Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: у серіалі «Володар перснів» з’являться Саурон та Елронд

Схоже, Amazon серйозно налаштована в деталях показати всі події, що відбувалися до часу оригінальної трилогії.

Фанатський сайт TheOneRing вивчає все, що пов’язано з новинами про «Володаря перснів» чи «Гоббіта». Тепер він повідомляє нову інформацію про серіал від Amazon за франшизою. Під час Comic-Con at Home стало відомо, що зйомки проєкту в Новій Зеландії вже розпочалися.

Окрім цього повідомляється, що фанати зможуть побачити на своїх екранах знайомих персонажів. Мова йде про Саурона, Елронда та Ґаладріель. Володаря темних сил та останнього зі згаданих персонажів зіграють Джозеф Моул та Морфідд Кларк. Хто візьме на себе роль молодого короля ельфів — поки невідомо.

Також відомо, що каст серіалу значно розширився, але деталей поки не повідомляється. Події першого сезону відбуватимуться під час другої епохи, яка тривала 3441 рік. Цей період охоплює і створення Перснів Влади, війну Саурона та зникнення Нуменора океані.

На перші 20 серій автори планують виділити 100–150 млн доларів. Водночас шоу вже продовжили на другий сезон. Очікується, що перший тизер з’явиться цього року, а от прем’єра може відбутися вже у 2021-му, хоча підтвердження цьому немає.