😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: Warner Bros. працювала над дитячим мультиком за Mortal Kombat

Як з одного з найкривавіших та жорстоких файтингів зробити дитяче шоу?

Mortal Kombat

На Reddit з’явився пост, у якому стверджується, що Warner Bros. колись працювала над мультиком за всесвітом Mortal Kombat. Це мало бути дитяче шоу. Користувач KeyConstruction8 стверджує, що сам брав участь у створенні проєкту.

Шоу носило робочу назву MK Ultra Girls. Студія хотіла зробити всесвіт «Смертельної битви» більш доступним для недорослої аудиторії, відкинувши жорстокість, кров і все таке інше. Зараз від проєкту вже відмовилися, але у свій час на це було витрачено чимало сил.

Сюжет присвячувався світові, який існував після чималої кількості перезапусків часу руками Блейзу в процесі Армагеддону. До часу наступного такого перезапуску Шанг Цунг створює школу для молодих бійців, оскільки учасники першої «Смертельної битви» вже постаріли. Історія крутиться навколо Кессі Кейдж, Джекі Бріґґс та Фрост.

Планувалося випустити 52 серії. Роботу довелося завершити на 26 епізоді. Чому саме шоу закрили — невідомо. Автор посту каже, що Warner Bros. вирішила зберегти проєкт у таємниці. Проте, анонсувати його хотіли після прем’єри мультика про Скорпіона.