😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чутки: Зак Снайдер збирається ввести у свою «Лігу справедливості» Зеленого ліхтаря

Цю роль має виконати ніхто інший, як Раян Рейнольдс.

Зелений ліхтар

Зак Снайдер, як нам уже відомо, збирається дознімати деякі сцени для своєї «Ліги справедливості». Для цього він уже почав запрошувати акторів початкової версії картини. Проте, за деякими чутками, має тут з’явитися й персонаж, який зовсім не потрапив до касту фільму до цього. Мова йде про Раяна Рейнольдса в ролі Зеленого ліхтаря.

Про це заявляє інсайдер Ґрейс Рендолф. За його даними, Снайдер уже веде перемови з актором. Проте, мова йде тільки про камео, і багато екранного часу він не отримає. У будь-якому випадку, офіційних заяв про це поки не надходило, тож варто відноситися до цієї інформації з обережністю.

Що я можу розкрити, так це те, що сцена з Зеленим ліхтарем уже була знята, тільки від імені Бетмена. І я чув, що Снайдер хоче залучити Рейнольдса. Враховуючи, як важливі для фанатів ностальгічні моменти, це було б ідеальним рішенням. І судячи з усього, Рейнольдс досить-таки активно висловлює свою зацікавленість в Twitter.

Ґрейс Рендолф

Режисерська версія «Ліги справедливості» вийде у форматі міні-серіалу з 4 епізодів на HBO Max. До речі, якщо раптом ви взагалі не розумієте, про якого Зеленого ліхтаря у виконанні Рейнольдса є мова, то можете скористатися унікальною можливістю подивитися цей фільм із ним абсолютно безкоштовно та ще й із професійним українським озвучуванням на сайті UAKino. Там ви, до речі, ще і знайдете купу нових та культових картин і серіалів!