Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чи буде режисер «Місії нездійсненної 7» підривати київський книжковий ринок «Петрівка» заради фільму?

Режисер напряму відповів на чутки щодо зйомок нової частини франшизи в Україні. Чи приїде Том Круз?

Розглянемо всю ситуацію від початку. Восени минулого року режисер Крістофер МакКуоррі разом із виконавцем головної ролі у фільмі «Місія нездійсненна 7» Томом Крузом приїжджали в Україну. Кажуть, вони придивлялися локації для зйомок. Багато хто сподівався, що він таки знайшов підходяще місце, і хоча б декілька епізодів нової частини франшизи зніматимуться в нашій країні.

Цікаво й те, що один з англомовних ресурсів писав про те, що МакКуоррі взагалі підірве книжковий ринок «Петрівка», що в Києві. Його начебто все одно хочуть зносити, а так це принесе користь фільму та ще й вийде все значно яскравіше.

Проте, усе трохи інакше. Журналіст Артем Заєць повідомив, що зйомки фільму до нас «не приїдуть». Звичайно, є цьому й підтвердження. Артем надав запис лайв-стріму в Facebook, який проводився в закритій групі The Inside Pitch для англомовних кіносценаристів. Саме там режисер і відповів на пряме запитання щодо цих чуток.

«Ні, я не збирався [руйнувати ринок], — розповів Артему МакКуоррі. — Хоча, якщо ви покажете мені книжковий ринок, який можна зруйнувати, я вам покажу, як це робиться. Ми дійсно вивчали Київ. Ми провели скаутинг, розвідку, вивчили ряд місць в Україні, і дійсно знайшли одну досить екстраординарну локацію. Але засідка зі зйомками «на виїзді» така, що ви знаходите місце, яке вам дуже подобається, і після цього слід знайти поблизу інші місця й ресурси, щоби виправдати перенесення величезного кінопроекту в цю країну. Ми вже до того моменту знайшли дуже багато країн для нашого фільму. Але на якомусь етапі мені дійсно подобалася ідея познімати в Україні. І якщо у вас є книжковий ринок, що круто виглядає, з яким ви хотіли б, щоби я розібрався, — я можу подбати про нього для вас».

Крістофер МакКуорі

Отже, не слід очікувати зйомок нової частини «Місії нездійсненної» в Києві. Хоча, напевно, багато хто залюбки б подивився на те, як розлітається вщент «Петрівка» заради такої франшизи.