😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чи побачить світло Dying Light 2? Команду полишив ведучий сценарист та арт-директор

Це вже далеко не перший випадок, коли важливі члени команди розробників цієї гри кидають проєкт. Тепер пішла людина, що працювала в студії 22 роки!

Dying Light 2

Dying Light 2 анонсували ще у 2018-му році на E3. Відтоді проєкт пережив чимало відкладень, і пандемія тут ні до чого. Студію за цей час покинуло чимало розробників, що займали важливі місця в роботі над грою. Тепер до цього списку можна віднести ще й ведучого сценариста та арт-директора Павла Селінжера. На LinkedIn він залишив от-такий коментар:

Після 22 двох років, я вирішив припинити свою роботу в Techland. Я хотів би висловити подяку компанії, яка дала мені можливість розвиватися протягом половини мого життя. Techland, я завжди буду тебе підтримувати, як і людей, з якими я познайомився завдяки тобі. Я бажаю тобі, щоб Dying Light 2 і інші проєкти стали світовими хітами. До побачення й удачі!

Тобто, про причини свого рішення він не сказав ні слова, а як там взагалі просувається розробка й досі невідомо. У коментарях користувачі висловили свої сподівання, що Селінжер встиг завершити свою частину роботи, і що тепер не доведеться чекати, поки не прийде новий сценарист, і не почне кроїти все із самого початку. Проте надії в тих коментарях якось малувато, бо мало хто в це вірить. Дехто навіть вирішив, що гра проклята.

Що там було до цього не так з Dying Light 2? Наприклад, минулого року студія звільнила сценариста та ґеймдизайнера Кріса Авеллона після того, як почали з’являтися повідомлення про сексуальні домагання з його боку. За чутками, процес розробки йде важко, хоча студія постійно заявляє, що все добре, тихенько зсуваючи дату релізу на регулярній основі. Принаймні, у своїх планах, бо ґеймерам поки жодної дати так і не оголосили.

Проте, команда гри не зникає з поля зору — наприклад, вони вітали всіх із Новим роком, та обіцяли розповісти більше про гру в найближчий час. Звичайно, без конкретики, тож чекаємо.