😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Чим займається Девід Лінч на карантині?

Режисер «Твін Піксу» відкрив для себе нове хобі.

Девід Лінч

Минулого місяця видання Vulture запустило серію матеріалів, у яких постановники фільмів розповідають про те, як вони проводять час у самоізоляції. Останнім героєм рубрики став Девід Лінч. Розмовляючи із журналістом, автор «Твін Піксу» заявив, що нинішню ситуацію він вважає безпрецедентним досвідом для людства, а карантин — непоганим часом для рефлексії.

Сам Лінч знайшов у самоізоляції нове хобі — він почав виготовляти лампи.

Мені подобається бути вдома. Просто зараз я перебуваю в майстерні, працюю над цими маленькими лампами. Це так весело — придумувати нові лампи й виготовляти їх за допомогою різних інструментів і матеріалів. Мені подобається працювати зі смолою, деревом і електрикою. І лампи прекрасно поєднують у собі ці три речі. Працювати в майстерні просто чарівно.

Девід Лінч

Також він згадав про медитацію та живопис.

На вулиці вже теплішає, у мене є художня майстерня, тож я планую повернутися до живопису. Під час ізоляції люди можуть писати оповідання та поезію, вони також можуть придумувати різні ігри. А ще вони можуть медитувати. Якщо ви шукаєте ідеї для історії, то зрозумієте, що потік думок відкривається в той момент, коли стрес і накопичений негатив починають відходити.

Девід Лінч

Знаменитий режисер є великим прихильником медитації, яку він активно пропагує по всьому світу. Лінч приділяє медитації 20 хвилин на день. За його словами, ця практика позбавляє людей від внутрішньої напруги й робить їх щасливішими.

Зараз ідеальний момент, коли чоловік, дружина й діти можуть вчитися й медитувати всією сім’єю.

Девід Лінч

Наприкінці інтерв’ю постановник висловив надію на те, що кіноіндустрія переживе поточну кризу. Також Лінч додав, що сам він найближчим часом кіно не дивитиметься.

Зараз я не планую щось дивитися, але сподіваюся, що цей колективний досвід нікуди не зникне. Я чув, що багато хто сумує за кінотеатрами, де люди можуть збиратися всі разом. Я не думаю, що це кудись зникне, але зараз кінотеатри точно під загрозою. Чи витримають вони ці непрості часи? Сподіваюся, що так.

Девід Лінч

До речі про карантин — подивіться як Генрі Кевілл проводить час у період самоізоляції. Також радимо вам ознайомитися з топом кращих від оригіналу сиквелів за версією Джеймса Ґанна.