Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Читер відкрито продемонстрував безпорадність античита Fortnite, дійшовши до фіналу офіційного турніру

Увесь процес своєї гри він транслював на Twitch і навіть не боявся «палити» свої чити.

Fortnite

14-річний ґеймер під нікнеймом Kona взяв участь у фінальному відбірковому матчі турніру Fortnite Champion Series. Під час його проведення він відкрито використовував чити, і ніяк це не приховував. Матч він сам транслював на Twitch.

Під час запису він не просто наглядно демонстрував усю «красу» використання програм для нечесної гри, але й наглядно налаштовував її в прямому ефірі. Використовував він аімбот, який автоматично наводить приціл на голови супротивників.

У підсумку він зміг спокійно дійти до фіналу відбіркових у режимі «соло». Потім його таки забанили. Напевно, про нього повідомив хтось із глядачів або ґеймерів, яких він вбив «дуже паливно».

Сам гравець заявив, що він не збирався перемагати чи йти до фіналу, він хотів лише наглядно продемонструвати, наскільки античит Fortnite погано працює. Кращого місця, крім офіційного турніру, для цього бути не може.

Чесний бій.

Якщо бути чесним, античит у цій грі настільки жахливий, що будь-хто може дістатися до фіналу. Я сподіваюся, це буде комусь уроком.

У коментарях, звичайно, багато хто просто вирішив звинувачувати його та ображати, але дехто підтримав його ідею, і навіть подякував за те, що він узяв удар на себе, аби продемонструвати наявні проблеми.