😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Читери навчилися дублювати унікальну броню в Fallout 76 і продають її на eBay

Виявляється, зробити це настільки просто, що навіть не потрібні ніякі коди чи години зламу.

Fallout 76

Новий рівень читерства у Fallout 76 — дублювання унікальної броні Strangler Heart Power Armor. Нечесні гравці дійшли до такої наглості, що відкрито продають копії цієї амуніції на торговельному майданчику eBay. Найбільше обурює те, що спосіб такого обману занадто простий.

Невеличкий відступ: отримати таку броню в грі доволі складно. Задля цього потрібно пройти складний рейд у Сховищі 94. Там ґеймери отримували креслення, за допомогою яких уже потім створювали броню, втрачаючи час та матеріали. Таке дублювання всю цю систему зводить нанівець.

Попереджаємо! Ми не підтримуємо використання вразливостей будь-яких систем! Цю інформацію ми публікуємо задля звернення уваги на важливу проблему!

Отже, що потрібно для того, аби зламати сервер гри та отримати дублікат унікальної броні?

  • Два ґеймера без совісті;
  • Наявність у одного з них оригіналу броні;
  • Декілька металевих стін для режиму будування;
  • Приблизно 20 секунд часу.

Принцип дії простий: власник броні виходить із неї й чекає, поки інший її одягне. Після цього потрібно швидко «покласти» сервер. Це робиться ще простіше: достатньо поставити друг на друга декілька металевих стін одночасно в режимі будування.

Коли сервер падає, система втрачає розуміння того, кому саме належала броня. Після логіну виявляється, що вона наявна в обох ґеймерів.

Bethesda на баг ще ніяк не відреагувала. До речі, вартість броні на eBay вже впала нижче 10 доларів. Процес згаданого читерства є на цьому відео. Нагадаємо: грайте чесно, не псуйте життя іншим ґеймерам!