😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Croteam несподівано випустила оновлення для Serious Sam 2 та 4

Якщо старенька версія оновилася на 300 МБ, то остання гра серії отримала контенту на 5 ГБ!

Serious-Sam-4

Почнемо з олдскулу — Serious Sam 2 несподівано отримала оновлення 2.90, який важить усього 300 МБ. Варто ж зазначити, що останнє оновлення для тайтлу вийшло ще у 2016-му році.

Розробкою нового контенту займався співробітник Croteam Нейтан Браун, який витратив на нього декілька місяців. Апдейт додає в гру променеву пушку, вогнемет та радар, який показує об’єктів, ворогів та NPC. Крім цього в тайтлі з’являються 12 додаткових карт для мультиплеєру.

Після оновлення головний герой зможе швидко бігати, стрибати на пострілах із ракетниці та головне — тримати дві зброї одночасно.

Крім цього відбулися деякі зміни в інтерфейсі та анімаціях зброї. Ще змінили множник ворогів, аби збільшити число противників на рівні.

Перейдемо до більш нового — Serious Sam 4 також отримала чимало нового контенту. Оновлення 1.08 для гри додає розширений редактор рівнів та підтримку майстерні Steam. Автори працювали над цим разом із модерами, які виступали бета-тестувальниками.

Частина модів уже доступна всім бажаючим. Наприклад, відомий модифікатор Aussie Pan випустив 7Smoke Racing — завдяки цьому розширенню гравці зможуть влаштувати перегони в шутері.

Крім цього розробники дали можливість пограти за всіх NPC. Тепер тайтл можна пройти 19 різними моделями. Пограти можна навіть за стареньку Нонну. Так, ту саму бабцю, що відмовилися віддавати нечисті Рим, та залишилася відстрілювати монстрів зі свого балкону.

Також у грі виправили ряд помилок та покращили оптимізацію. У свою чергу, композитор серії Дамьян Мравунац оновив наявні в четвертій частині треки, а також додав декілька нових.

Схоже, такий ряд оновлень присвячений 20-річчю серії. Перша гра Serious Sam: The First Encounter вийшла 21 березня 2001-го року.