😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Crysis Remastered вийшов на Xbox One X в жахливому стані

На інших платформах також є проблеми, але не настільки критичні.

Crysis

Перші гравці, які вже придбали Crysis Remastered, почали засипати розробників скаргами на фатальні проблеми проєкту. Особливо це помітно на Xbox One X. Виявилося, що на цій платформі просто неможливо грати в Crysis Remastered.

Про що ж йде мова? Наприклад, якщо увімкнути режим пріоритету роздільності, то тіні будуть повертатися разом із камерою. Також із рейтренсінгом вода може відображати об’єкти поза, скажімо, річкою, та прямо перед нею одночасно.

Також HDR не працює правильно. Редактор Forbes заявляє, що він витратив чимало часу на те, аби хоч якось пограти в шутер. Чимало проблем не вирішує перевстановлення гри.

Не можу сказати, що Crysis Remastered працює повільно, погано рендериться або глючить. Він просто неграбельний. Навіть на його стандартних налаштуваннях із пріоритетом якості.

Якщо чесно, це, можливо, сама зламана гра, що я бачив у цьому поколінні.

З матеріалу Forbes

У режимі пріоритету працездатності в Crysis таки можна грати, але проблеми нікуди не діваються повністю. Наприклад, кадр може розриватися через розсинхронування консолі та дисплею.

У мережі вже можна знайти купу відео з баґами.

Представники Digital Foundry кажуть, що версія для PS4 Pro працює краще, але також має проблеми з фреймпейсингом — гра здається «смиканою», оскільки працює рівно в 31 fps.

Реліз Crysis Remastered відбувся сьогодні. Гру не давали спробувати пресі до випуску, і, схоже, дарма. Цікаво, що користувачі на PC жалілися, що навіть топові відеокарти не «витягнути» гру на максимальних налаштуваннях. Схоже, не дійшли ще технології до того, аби на них Crysis запускати.

Розробники пообіцяли в найближчий час виправити всі проблеми.