Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Cyberpunk 2077 буде коротшою ніж The Witcher 3

Також відомі й деякі інші подробиці гри.

Cyberpunk 2077

Під час стріму дизайнер квестів Cyberpunk 2077 Патрік Міллс розповів, що до CD Projekt Red надійшла чимала кількість скарг, що історія Ґеральта є задовгою. Розробники подивилися статистику The Witcher 3 і переконалися, що це справді так. Тому студія вирішила скоротити сюжетну кампанію своєї майбутньої CP 2077.

Проходження основної історії в Cyberpunk 2077 займатиме менше часу, ніж в The Witcher 3. Ми отримали багато скарг щодо того, що історія Ґеральта є дуже затягнутою. Якщо подивитися на показники статистики, то величезна кількість гравців, дійсно, так і не дісталася фіналу.

Патрік Міллс

How Long To Beat підрахувала, що основна сюжетна лінія Відьмака — це приблизно 32, 5 години. Якщо проходити гру спокійніше зі всіма сторонніми квестами, то гра займе 105 годин. Якщо ж взятися за повне проходження без зайвого напруження — це аж 468 годин.

Тому цілком ймовірно, що хронометраж Cyberpunk 2077 не буде довшим, ніж 30 годин. Однак прихильникам більшого не варто засмучуватись. У Найт-Сіті ви знайдете, чим зайнятись. За словами розробників, рольова система в грі набагато глибша. Буде багато сторонніх квестів та персонажів, а в майбутньому вийде ще два великих DLC.

Також після презентації Cyberpunk 2077 The Gamer опублікував інтерв’ю з Матеушем Томашкевичем, кенрівником із роботи над квестами. Розробник розповів нові подробиці гри, а саме все, що стосується банд.

Деякі деталі:

  • Аби банди виглядали достовірно, творці консультувалися зі спеціалістами й локалізаторами;
  • Гравець не може приєднатися до жодної з банд, але ви можете виконувати їхні доручення;
  • Випадкових сутичок між бандами не буде. Через те, що значна частина контенту створена власноруч. Усі зіткнення угрупувань прописані наперед;
  • Під час проходження гри ви можете зайти в борделі — у Найт-Сіті їх називають ляльковими будинками. У працівниць є спеціальні імпланти, які дозволяють їм втілити всі бажання клієнта та підлаштовуватися під його смаки;
  • Після надання послуг секс-працівниця може стерти собі пам’ять;
  • Поліція є однією з банд Найт-Сіті. Так, вони діють у рамках закону, але його легко можна переписати під корпорації;
  • Розробник згадав про заміну геніталій. У грі є два інтимних імпланта: Місс Міднайт і Містер Стад.

Реліз Cyberpunk 2077 запланований на 19 листопада. Гра вийде на ПК, PS4, PS5, Xbox Series X/S.