😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Cyberpunk 2077: співачка злила можливі деталі сюжету

Відео з цим моментом уже приховане.

Cyberpunk 2077

Щоби відсвяткувати випуск нового альбому «Miss Anthropocene», співачка Клер «Grimes» Буше запустила трансляцію на YouTube. Саме під час неї вона розповіла деякі деталі її участі в розробці Cyberpunk 2077. Сказане дуже збігається з показаним текстом у демо трейлері гри на E3 2018.

Попередження про можливі спойлери!

У прийдешній рольовій грі від CD Projekt Red подруга Ілона Маска зіграла персонажа з ім’ям Ліззі Віззі — неоднозначну лідерку вигаданого гурту «Lizzy Wizzy and the Metadwarves». Якщо вірити її словам, під час виступу героїня покінчить з власним життям.

Я граю поп-зірку, яка вчинила самогубство на сцені. І їм довелося швидко приїхати, зробити невідкладну операцію й замінити все її тіло на кібернетичне, поки вона була мертва протягом години. Після цього вона закінчила шоу, як кіборг. Один із найвидатніших виступів, який коли-небудь ставався.

Передрукували слова користувачі Reddit

Трансляцію ви можете знайти тут, однак, поки вона позначена, як приватне відео. Факт приховування може свідчити про правдивість тверджень.

Згодом гострозорий учасник спільноти Cyberpunk 2077 побачив схожі деталі в першому демо трейлері гри з E3 2018. На одному з кадрів можна розгледіти напис «Смерть на концерті Лізі Візі». Гру позиціонують, як надзвичайно жорстоку, тому покійником може виявитися будь-яка істота, що завітала на захід.

Lizzy Wizzy