😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Цензура рівня «некстген»: PlayStation 5 не дає можливості користувачам матюкатися в Інтернеті

Схоже, Sony вирішила максимально взятися за очистку мережі.

PS5

Важко говорити про те, наскільки Sony прагне до очищення Інтернет-простору, але натяки на такий напрямок точно є. Наприклад, PlayStation 5 взагалі не дає можливості ґеймерам висловлювати свої думки за допомогою ненормативної лексики.

За даними англомовних ЗМІ, консоль відмовляється публікувати пости в Twitter, якщо в них є будь-яка форма заборонених слів. Натомість вона пропонує відредагувати запис, замінив яскраво виражені слова на дозволені.

Проте, система ще доволі далеко знаходиться, від ідеалу. Один із користувачів Twitter розповів, що його PS5 не дала йому оприлюднити безневинний пост. Системі просто здалося, що в ньому він використав заборонені слова, хоча це було не так.

Еее, що? Я просто хотів поділитися скріншотом із чудовою Astro’s Playroom, але PS5 попросила мене видалити ненормативну лексику, щоби продовжити. Я не впевнений, що тут можна вважати ненормативною лексикою. Може, слово «маркетинг»? У будь-якому випадку, це все ще чудова гра.

Скоріш за все, компанія встановила для всіх такий-собі фільтр ненормативної лексики. Знайти цю функцію в налаштуваннях батьківського контролю не вдалося. Сама Sony ситуацію поки не коментувала.