😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Цілком таємно» отримає спін-офф від Fox

Студія вирішила відродити серіал у вигляді… анімаційної комедії.

Цілком таємно

Fox знову запускає свій проєкт «Цілком таємно». Щоправда, цього разу студія працює над комедійним мультсеріалом під назвою The X-Files: Albuquerque. Спін-офф присвятять колегам Малдера і Скаллі. Про це повідомляє видання Variety.

Майбутній анімаційний проєкт представить нам нових персонажів. Сюжет розгортатиметься навколо працівників офісу ФБР. Герої спін-оффу розслідуватимуть злочини, які, можливо, пов’язані з чимось надприродним. На відміну від Дани Скаллі та Фокса Малдера, співробітники підрозділу зазвичай матимуть справу з безглуздішими та дивакуватішими завданнями.

Творець оригінального серіалу «Цілком таємно» Кріс Картер цього разу виступить виконавчим продюсером проєкту. Крісло сценаристів The X-Files: Albuquerque займуть Роккі Руссо і Джеремі Сосенко, які до цього працювали над шоу Paradise PD та Brickleberry. За анімацію відповідатиме студія Bento Box .

Актори Джилліан Андерсон і Девід Духовни не братимуть участі в створенні майбутнього мультсеріалу. Раніше ці двоє виконали головні ролі в оригінальному серіалі, а пізніше в повнометражному фільмі.

Серії «Цілком таємно» виходили з 1993 до 2002 року. Проєкт має 9 сезонів. Шоу припинило своє існування після перезапуску у 2018 році, коли завершився останній 11 сезон.