😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

«Dark Souls + Dead Space»: у мережі з’явився ґеймплей нової RPG

Проєкт уже давно називають сумішшю цих двох ігор, і тепер ви наглядно можете оцінити схожість нової гри з вказаними тайтлами.

Hellpoint

Видання IGN оприлюднило на своєму YouTube-каналі понад десять хвилин ґеймплею попереднього показу нового рольового екшна Hellpoint. Цю гру вже давно називають поєднанням Dark Souls та Dead Space. Схоже, у них є чималі збіги, особливо з першим із вказаних тайтлів.

Майбутня гра матиме таку ж «хардкорну» складову, як у Dark Souls. Особливо добре це помітно в самому кінці запису. З Dead Space тут взята атмосфера та сам космос. У даному відео нам показують, як герой починає своє дослідження покинутої космічної станції, яка переповнена дивними створіннями, що так і прагнуть його вбити.

Розробники обіцяють спеціальну механіку, яка впливає на складність битв із ворогами. У залежності від того, де знаходиться чорна діра на орбіті, на якій знаходиться ця станція під назвою Ірід Ново, буде змінюватися й поведінка противників.

Гра матиме одиночний режим, кооператив та PvP до чотирьох осіб. Реліз заплановано на другий квартал цього року на PC, PS4, Xbox One та Nintendo Switch.