😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

У мережі з’явилися подробиці та ґеймплей фанатського «продовження» Dark Souls

Масштабна модифікація додає настільки багато контенту, що фактично має право вважатися сиквелом тайтлу.

Dark Souls

Автори глобального моду для Dark Souls під назвою Nightfall показали 18 хвилин ґеймплею свого проєкту. Раніше вони тільки розповідали про деякі нові механіки та оновлені локації разом із перепрацьованої бойовою системою, але тепер усе це можна побачити на власні очі.

Сюжет модифікації починається майже як в оригіналі — тюрма і втеча. Далі ваш герой стрибає в прірву, де йому трапляється на шляху темний дух, що вселяється в нього та дарує нові здібності.

Після демонстрації головних особливостей (уже наприкінці ролика) персонаж зустрічає невідомого, з яким обговорює дивні події в Забутому Ізаліті, а також присутність у повітрі «аніми». До речі, там можна почути професійне озвучення, над яким працювали модери.

Щодо бойової системи — удари зброєю й рухи персонажа стали швидшими за оригінал. Проте, супротивники також трохи прискорилися, тож не варто розслаблятися. Також головний герой може пересуватися у вигляді тіні, але на дуже коротку відстань. Щось типу стрибка в просторі, за допомогою якого можна уникати ударів ворогів. Проте, ця здібність також витрачає вашу витривалість. Щодо локацій — модери використовують ассети оригінальної гри, але змінюють зовнішній вигляд достатньо, аби все виглядало зовсім інакше.

Над модом Nightfall також працюють і творці Grimrukh, AinTunez, Meowmaritus, Dane, Zullie. Дехто з них уже мав подібний досвід роботи, бо брав участь у створенні іншого глобального моду для Dark Souls — Daughters of Ash.

Наразі Nightfall не має дати виходу, але, скоріш за все, чекати залишилося вже не дуже довго.