😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

DC готує офіційний кроссовер Бетмена та Fortnite

Тут мова вже йде про повноцінний сюжетний комікс, де Темний лицар дізнається шокуючу правду про острів із королівської битви.

Batman and Fortnite

DC збирається випустити офіційний комікс під назвою Batman/Fortnite: Zero Point. Він складатиметься із шести випусків, а перший із них вийде 20 квітня. Сценарій до них писав автор «Паукогеддона» Крістос Ґейдж на базі ідеї Дональда Мастарда, творчого директора Epic Games.

За сюжетом, Темний лицар та ще декілька персонажів всесвіту DC, включно з Гарлі Квінн та Жінкою-кішкою, потрапили до світу Fortnite. Сам головний герой втрачає пам’ять, та намагається зрозуміти, як він сюди потрапив та що тут відбувається. Історія ж буде канонічною для гри від «Епіків» — у ній буде детально пророблюватися лор для прихильників тайтлу.

Усю серію цих коміксів випускатимуть у цифровому форматі, але також вийде і в друкованому. Усі, хто придбають паперовий варіант, отримають ще й особливий скін для гри, який можна забрати, ввівши код, що буде захований у коміксі. У гру також будуть додавати й інші тематичні образи персонажів, що з’являтимуться в коміксі.

Нагадаємо, що це не перший кросовер Бетмена та гри Fortnite — скін героя додали ще у 2019-му році. Пізніше до тайтлу додали й інші герої DC, включно з Джокером та Флешем.