😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Де слідкувати за новинами кіберспорту

Кіберспорт давно перестав бути просто цікавинкою для гіків. У сучасному світі це — масштабна індустрія з мільйонами гравців і фанатів по всьому світу, а призові фонди найбільших кібертурнірів можуть позмагатись із фондами традиційних світових спортивних змагань. Дізнаватись про все це детально можна на сайті Play Score

Історія кіберспорту у світі налічує понад 20 років. Все починалось зі спільних ігор у комп’ютерних клубах наприкінці 90-х, потім переросло в локальні змагань, які ставали дедалі масштабнішими. Тепер же кіберспорт додали в офіційну програму спортивних Літніх азійських ігор 2022 року в Китаї. І є всі причини припускати, що з кожним роком ця сфера буде розвиватись все більш активно, а нам варто слідкувати за новинами, якщо хочемо бути в курсі світових трендів.

Всі найголовніші та найцікавіші новини зі світу кіберспорту можна знайти новинному ресурсі — Play Score. Ресурс повністю присвячений кіберспорту, фанати віртуальних змагань знайдуть тут:

  • Свіжі новини про світові кібертурніри;
  • Результати та турнірні таблиці, рейтинги гравців та команд;
  • Історія та склад кіберспортивних команд, трансфери, біографії спортсменів;
  • Анонси кіберспортивних змагань та багато іншого.

Особливу увагу сайт приділяє онлайн-іграм, які вже стали без перебільшення легендарними. Це:

  1. CS:GO — командний шутер, який роками не втрачає своєї популярності. Топові гравці в Counter Strike беруть участь у престижних турнірах, завойовуючи чималу славу та мільйони доларів з призових фондів.
  2. Dota 2 — культова MOBA-гра з елементами MMORPG, яка докорінно змінила розуміння про кіберспорт у світі. Саме International — перші змагання з цієї гри — змусили сотні тисяч людей звернути увагу на віртуальний спорт. Зараз призовий фонд змагань складає близько 40 мільйонів доларів.
  3. League Of Legends — одна з найкращих та найпопулярніших онлайн-ігор у світі. Щоденно світ LOL відвідують декілька мільйонів гравців.
  4. Hearthstone — карткова онлайн-гра, яка майже за 10 років зібрала цілу армію фанатів. З цієї гри проводять змагання різних рівнів, в тому числі Чемпіонат Світу. До речі, наразі це єдина карткова гра, яка стала офіційною кіберспортивною дисципліною.
  5. Overwatch — яскравий та динамічний шутер з оригінальними героями також має мільйони прихильників та першокласних гравців.

Якщо ви тільки починаєте слідкувати за світом кіберспорту — не хвилюйтесь. Фахівці PlayScore розповідають все так, що буде зрозуміло і досвідченому фану, і повному новачку.

Поринь у віртуальний світ та стань частиною багатомільйонного кіберком’юніті разом з  PlayScore!