😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Де в Києві після карантину можна пограти в настільні ігри

Скільки-скільки відкрилося VIP-кімнат для гравців у настільні ігри?

Lucky Quest Geek Informator настільні ігри 8

Клуби настільних ігор по всій країні були закриті під час активної фази карантину. Хтось зазнав величезних втрат, а комусь вдалося оновитися та створити більше ігрових місць. Як щодо одразу чотирьох VIP-кімнат, які нещодавно відкрилися у клубі настільних ігор Lucky Quest?

Це для тих, хто хоче усамітнитись та грати у D&D чи інші рольові ігри без зайвого галасу. Втім, місця потрібно бронювати заздалегідь, тож двзоніть за номером +38(063) 119-56-37. Якщо ж ви є фанатом «Magic The Gathering» — в клубі регулярно проходять ігрові сесії. Можна на місці зібрати собі стартову колоду або поповнити колекцію унікальними картами.

Lucky Quest Geek Informator настільні ігри 3

Окрім того, у Lucky Quest є «Гільдія Ігротестерів». Це спільнота творців настільних ігор, які періодично збираються і тестують свої напрацювання. На зустрічах іноді бувають українські видавці настільних ігор і вони можуть просто в клубі домовитися про розробку і видання настільної гри. Якщо у вас є прототип гри і вам хотілося б дізнатися про неї думку/протестувати її механіки — записуйтеся на зустрічі.

Lucky Quest Geek Informator настільні ігри 2

Сам клуб знаходиться у Києві, біля станції метро «Берестейська». Адміністратори Lucky Quest турбуються про здоров’я гравців і залишають за собою право не пустити в клуб відвідувачів із явними симптомами ГРВІ. Клуб працює щодня з 14:00 до 22:00. Телефон: +38(063) 119-56-37. Також можна підписатися на їх Instagram.

Щодо цінової політики:

  • у загальному залі в будні — 70 грн з людини;
  • у загальному залі у вихідний — 90 грн з людини;
  • студенти можуть грати за 50 грн з людини;
  • VIP-кімната у будні дні — 400 грн;
  • VIP-кімната у вихідний — 600 грн.

Партнерський матеріал
Клуб настільних ігор «Lucky Quest»