😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Де відпочивають справжні ґеймери?

Шукаєте місце, де можна і випити, і поїсти, і пограти та ще й цікаві змагання подивитися? Саме час поїсти у NAVI, і це не помилка у назві, це цілий бар!

NAVI bar

Кіберспорт — це значна та важлива частина ґеймерської культури. Відтоді, як Денніс Фонг уперше виграв Феррарі на турнірі з Quake, цим сектором змагань зайнялися дуже серйозно. І зараз ми маємо цілий окремий напрям спорту, де є свої федерації, ліги, чемпіонати та команди. Мільйони людей слідкують за успіхами своїх фаворитів, роблять ставки та відвідують турніри у всьому світі, щоби підтримати улюбленців.

Однак побачити турнір вживу — це не єдиний привід покинути домівку для прихильників кіберспорту. Якщо ви живете в Україні, а ваша улюблена команда це NAVI, то спеціально для вас у самому центрі Києва, у ТЦ «Метроград», не так давно відкрили абсолютно офіційний NAVI bar!

NAVI bar 1

Він цілком і повністю присвячений легендарній українській команді. Стіни закладу прикрашено зразками командної форми та автографами гравців різних складів. Знайшлося місце навіть для невеличкого музею, де можна побачити артефакти з різних епох — наприклад, найпершу у світі мишу, яка позіціонувалася, як кіберспортивна. Там же є й інше обладнання, яке належало комусь із гравців NAVI (і брало участь у турнірах), і зразки сувенірної продукції минулих років.

Сучасні сувеніри, до речі, у барі теж є — футболки, світшоти та кепки із символікою команди можна придбати прямо на місці. А от зразки зброї в кольорах NAVI, якими прикрашено один із залів бару, на жаль, не продаються. Втім, з деякими екземплярами можна сфотографуватися на пам’ять.

Однак бар є бар, і головне що тут роблять, це п’ють. Як це здебільшого прийнято в більшості ґік-закладів, у меню вистачає авторських коктейлів із цікавими назвами. Та відірвалися автори бару, насамперед, на назвах страв.

NAVI bar 6

Так, NAVI bar це, здається, перше з відвідуваних нами місць у Києві, де є своя повноцінна кухня. Тут є і сніданки, і бургери (варіація з курочкою, звісно, називається Chicken de_inferno, а базова — S1mple), і салати й основні страви (наприклад, ви можете разом зі своєю «командою» сходити разом, та з’їсти рис з назвою вашої улюбленої тактики гри в Counter Strike, адже тут є як Rush A, так і Rush B). Знайдете ви тут навіть кіберкотлету, та ще й з кіберпюрешкою, або ж із запеченою картоплею. А в оновленому меню з’явилися реберця та бургери із повністю веганського замінника м’яса Beyond Meat.

NAVI bar 4
NAVI bar 3

 

Буднями тут можна підкріпитися повноцінними бізнес-ланчами, які користуються великою популярністю. Якщо ж дійшло до того, що вам просто не хочеться нікуди ходити, то їжу собі ви можете замовити доставкою через популярні сервіси.

А поки ви сидите в барі, на численних екранах можна подивитися змагання з усього світу. Під великі івенти сюди набиваються вболівальники, а час від часу є шанс зустріти кого-небудь із команди NAVI. Що трапиться, якщо прийти у футболці із символікою інших команд, ми не перевіряли, та адміністрація запевняє, що нічого страшного — тут раді всім, хто так чи інакше захоплюється кіберспортом, іграми, та й будь-яким спортом взагалі. Наприклад, тут часто транслюються важливі футбольні матчі чи бої UFC. А час від часу в другій залі проходять стендапи гумористів.

NAVI bar 5

Якщо хочеться пограти самому, то прямо за столиками є кілька Playstation 4 Pro, а окрема третя зала містить дев’ять комп’ютерів і являє собою повноцінний ігровий клуб. До речі, якщо вас прийшло десятеро і ви маєте намір зіграти командами 5х5 і не хочете більше нікуди йти, то й ще один компьютер теж знайдеться — просто його додатково поставлять на винесений столик. У цьому залі також дозволено курити кальяни.

Втім, навіть якщо вас прийшло більше, то до найближчого компьютерного клубу йти менше хвилини. Прямо за сусідніми дверима розташовано клуб CyberZone від тих же власників. Комплексна послуга — підкрипитись, заправитись та воювати можна прямо на місці.

NAVI bar чекає на вас прямо під Бессарабською площею із легким доступом від станцій метро Театральна та Площа Льва Толстого.