😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Death Stranding 2 уже в розробці?

Хідео Коджіма робить доволі цікави натяки.

hideo-kodzhima

Ґеймдизайнер Хідео Коджіма на своїй сторінці в Twitter оприлюднив декілька постів. Їхній вміст дав фанатам чимало їжі для роздумів, бо тут так і напрошується теорія про близький анонс нової часини Death Stranding. Проте, усе ще важко говорити з упевненістю.

Творець оприлюднив фото свого робочого столу. На ньому поруч із якимись нарисами лежить і лялька дитини з Death Stranding. У підписі до зображення ґеймдизайнер розповів про створення відеоігор.

Ось як я підходжу до створення нової гри. Спочатку ми обговорюємо поштою кожного персонажа, історію світу, колір, особливості, ролі, зображення, ідеї та ключові слова. Робимо це в домашніх умовах або за 20 хвилин обговорюємо при особистій зустрічі. Переважно посилаємо повідомлення айфоном.

На іншому фото фани знайшли нарис космічного корабля з написом BRIDGES. Саме таку назву має кур’єрська компанія, у якій працював головний герой Death Stranding.

Працюю над концептом, прослуховуючи нещодавно куплений «Oasis» авторства Kitaro.

Невідомо, чи дійсно на нас очікує Death Stranding 2, чи автор просто намагається надихнутися старими намальовками. Залишається тільки чекати на заяви від Kojima Productions.