😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Дедпул може з’явитися в одному із фільмів Marvel

Disney не збирається залишати в спокої героя в червоному трико.

Deadpool-2

Після купівлі студії Fox майбутнє багатьох супергероїв, у тому числі Дедпула, стало під питанням. Проте, після численних переговорів, у шанувальників є надія, що вже у 2021 році балакучий найманець може дебютувати в одному з фільмів кіновсесвіту Marvel.

Наприкінці минулого року Раян Рейнольдс поділився з фанатами новиною про те, що Marvel працює над «Дедпул 3». Проте, швидше за все, сольного фільму, присвяченого цьому герою більше не буде. Відомо, що студія вирішила змінити своє бачення нового Дедпула.

Як повідомляє We Got This Covered, MCU-версія цього антигероя буде відрізнятися від тієї, яку ми бачили в попередніх фільмах. Як повідомили минулого тижня, перші дві стрічки більше не будуть канонами. Той варіант, який увійде до кінематографічного всесвіту Marvel, буде кардинально новим Вейдом Вілсоном.

Хоча, його особливість перелому четвертої стіни все таки залишать. Це означає, що герой буде згадувати фільми 20th Century Fox і знати про їхнє існування.

Повністю перемістити Дедпула до кіновсесвіту Marvel — трудомістка робота. Саме тому студії доведеться вигадати досить незвичний спосіб, аби цей герой знову з’явився на великих екранах.