😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

День інвесторів від Marvel: студія «вивалила» купу серіальних анонсів

«Локі», «Сокіл та Зимовий солдат», «Ванда/Віжн» обзавелися новими трейлерами, Ґрут отримає декілька власних короткометражок, та ще купа неочікуваних новин про серіальний світ Marvel.

Ґрут

Сьогодні проходить день інвесторів, тож Marvel якраз вирішила поділитися своїми планами на найближчі роки. Виявилося, що заплановано тут немало, тож готуйте на майбутнє попкорн, місце для перегляду купи серіалів та дуже багато вільного часу!

Серіал «Ванда/Віжн» отримав другий повноцінний трейлер. Перший сезон шоу стартує 15 січня.

Шоу «Сокіл та Зимовий солдат» має стартувати 19 березня. Воно отримало новий постер та трейлер.

«Локі» має вийти на Disney+ в травні наступного року. Судячи з нового трейлеру, ми побачимо саме ту версію героя, що втекла у фільмі «Месники: Завершення».

На Disney+ виходитиме шоу Ironheart. Воно розповість про винахідницю Рірі Вільямс, яка змогла створити найкращий бойовий костюм із часів Залізної людини. Ну, ви зрозуміли.

«Соколине око» запустять восени 2021-го року.

Відомий чи не всім фанатам Marvel Ґрут отримає власну серію короткометражок на Disney Plus.

Персонаж Дона Чідла із «Залізної людини» матиме власний серіал під назвою Armor Wars.

Disney офіційно підтвердив, що роль Жінки-Галка таки дісталася Тетяні Маслані, а Тім Рот повернеться в ролі Гидоти. Також у шоу з’явиться й Марк Руффало.

«Секретне вторгнення» — серіал, що має розвити сюжет «Капітана Марвел» із Семьюелом Джексоном та Беном Мендельсеном у головних ролях.

З’явилися також і перші кадри серіалу про Міс Марвел. Прем’єра запланована на кінець наступного року.

«Що, якщо?» — це новий анімаційний серіал про альтернативні версії відомих героїв Marvel. Його старт заплановано на літо 2021-го року.