Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Деніел Редкліфф розповів про свої проблеми з алкоголем

«Я панікував. Не знав, що робити далі», — зізнається актор.

Деніел Редкліфф

Деніел Редкліфф став гостем BBC Radio 4, в ефірі якого розповів про свої юнацькі проблеми з алкоголем. Актор стверджує, що їхня причина криється в його переживаннях — він хвилювався про те, як складеться його життя після «Гаррі Поттера». Найбільше Редкліфф пив перед виходом останнього фільму франшизи — «Дари смерті. Частина II».

Я панікував. Не знав, що робити далі. Мені було недостатньо комфортно залишатися тверезим. Спочатку я думав, що погано, якщо вийду й нап’юся. Боявся підвищеного інтересу, адже це не просто п’яний хлопець, це: «О, Гаррі Поттер напився в барі». Це викликало в людей трохи глузливий інтерес. Це веселило їх. Я пив більше, щоби впоратися з цим. Сильніше напивався, так тривало кілька років.

Деніел Редкліфф

Актор вважає, що з подібними проблемами стикається багато молодих людей, чия кар’єра починається в десять років.

Вони віддаються цьому протягом кількох років, а потім насолоджуються цим. Вони стають годувальниками для своїх сімей. Багато людей покладаються на те, що вони продовжать виконувати цю роботу, і вони відчувають тиск.

Деніел Редкліфф

Актор зізнається в тому, що певний час алкоголізм був для нього проблемою, водночас він не вважає себе алкоголіком. Деніел пробував зав’язати двічі — у 2010 році та згодом ще раз у 2013 році. Другого разу йому це вдалося.