😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Деніел Редкліфф запропонував нагороджувати «Оскаром» каскадерів

«Це окремий вид мистецтва!».

Деніел Редкліфф

Актор Деніел Редкліфф став ведучим подкасту Cunning Stunts, який присвячений роботі каскадерів. У новому інтерв’ю Deadline він оцінив значимість вкладу виконавців трюків. Він додав, що їх потрібно нагороджувати.

Деніел вважає, що багато глядачів просто недооцінюють роботу каскадерів, бо думають, що всі небезпечні сцени створюються за допомогою візуальних ефектів. Проте, це далеко не так, і часто вони ризикують отримати серйозні травми. Через ці він закликав Американську кіноакадемію почати відзначати роботу каскадерів.

Коли ви говорите з каскадерами, які опинилися у важкій ситуації, ви розумієте, що вони ризикують своїми тілами, роблячи те, що нам подобається. Не визнавати це — безумство. Якщо ви не можете побачити блискучу роботу дублера, ніхто не дивиться досить уважно. Я думаю, це снобізм, адже робота каскадерів — це вид мистецтва. Робити її добре й безпечно — дуже складно.

Деніел Редкліфф

До речі, другим ведучим Cunning Stunts став колишній каскадер Девід Голмс. Саме він був дублером Деніела на зйомках Гаррі Поттера. Проте, під час роботи над останньою частиною цієї серії він отримав значну травму, через що був частково паралізований.