Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Diablo 2: Resurrected не займе місце оригінальної гри, як це було з Warcraft 3: Reforged

Офіційний коментар Blizzard, щодо майбутнього ремастеру.

Продюсер компанії-розробника Blizzard Род Фергюссон зазначив, що Diablo 2: Resurrected не займе місце оригінальної гри, як це було з Warcraft 3: Reforged. Нагадаємо, що після виходу Reforged гравці втратили класичну версію, у якій були клани, місцевий мультиплеєр та таблиця лідерів.

За словами Рода Фергюссона, команда ремастеру Diablo 2: Resurrected має за мету не повторити помилок Warcraft 3: Reforged.

Над Reforged працювала інша команда й це було задовго до того, як я приєднався до Blizzard. Одна з найголовніших речей полягала для нас у тому, щоб оригінальна Diablo 2 залишалося такою, якою вона є.

Наприклад, якщо у вас був жахливий хак-мод, який ламає захист гри, і це ваш улюблений спосіб проходження, то ви все одно зможете так грати в класичній версії, тому що в Resurrected підтримки таких модів точно не буде. Для нас було важливо зберегти дві гри окремо один від одного.

Diablo 2: Resurrected створюється на основі коду класичної гри, проте ремастер стане самостійним проєктом, який має вийти наприкінці 2021 року на консолях та ПК.