Кіно, технології, ігри та інше у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Diablo IV та щоквартальний звіт Blizzard

Як йдуть справи над розробкою продовження культової серії ігор.

Blizzard опублікували свій щоквартальний звіт щодо Diablo IV. Студія акцентувала увагу на екіпіруванні, древі талантів та нових типах зброї. Ознайомитись із повним звітом можна тут, а ми розповімо вам коротко та про головне.

Древо талантів та характеристики:

  • Blizzard збільшує розбивку пов’язаних вузлів навичок на групи, аби гравцям не доводилося шукати необхідне поліпшення по всьому древу.
  • Гравці матимуть можливість нескінченно змінювати спеціалізацію активних і пасивних талантів, але вартість цього буде зростати в міру розвитку персонажа.
  • Багато вузлів у кожному дереві талантів класу отримають додаткові ефекти при досягненні певної відмітки. Бонусні ефекти активуються після апгрейду потрібної основної характеристики до необхідного рівня.

Типи зброї та екіпірування:

  • Blizzard намагаються зробити так, аби зброя виглядала якомога більше реальною й матеріальною. Тому компанія використовує відцифровані копії реальної екіпіровки у високій роздільній здатності.
  • Кожній зброї в Diablo IV додали швидкість і особистісні характеристики, наприклад, блокування в щита. Одноручна зброя дозволяє швидше атакувати та водночас пересуватись, а ось повільна дворучна зброя завдає більшої шкоди.
  • Розробники підвищують потенціальну міць окремих афіксів на магічних предметах і збільшують максимальну кількість афіксів для рідкісних предметів і предметів більш високої якості на високих рівнях. Найпотужніші звичайні афікси будуть у магічних предметів; у рідкісних предметів буде п’ять звичайних афіксів, а в легендарних — чотири звичайних аффикса й один легендарний.
  • Властивості легендарних предметів будуть генеруватися випадково.
  • Епохальні предмети в Diablo IV видаляють, але замість них повернуть унікальні предмети — екіпіровку з фіксованими афіксами, тематичними класовими здібностями й характерним зовнішнім виглядом.