😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Новини

Disney лагодить «Сімпсонів», проте не пояснює цензуру «Таємниці Ґравіті Фолз»

У міру знайомства глядачів із багатим асортиментом сервісу Disney+, з’ясовуються досить дивні факти.

Gravity Falls

Під час запуску Disney+ мав технічні проблеми, але тепер вони ще доповнилися і обуренням у соціальних мережах. Усе через вирізані сцени і видалення жартів. Останнє — це суто випадковість.

Disney обіцяє, що класичні епізоди культового анімаційного серіалу повернуться до свого нормального вигляду. Старі серії, зняті у форматі 4: 3, спробували підігнати під сучасні співвідношення 16: 9, і зробили це безуспішно: частина кадру просто обрізалася.

Disney обіцяє впоратися з проблемою, хоча й дещо незвично. Перші дев’ятнадцять сезонів і частина серій двадцятого сезону додадуть в оригінальному форматі, а глядачам дозволять обирати, який варіант дивитися. Свободу вибору передплатникам дадуть на початку 2020 року.

Переробці піддався й анімаційний серіал «Таємниці Ґравіті Фолз». З епізодів стерли символ на шапці Стена Пайнса: стилізовану рибу, у якій любителі конспірологічних теорій спромоглися розгледіти алюзію на масонські символи. Причому цензура виявилася не зовсім добросовісною, і злощасний символ красується на обкладинці інших епізодів.

Disney поки ніяк не пояснила, чому вони злісно стерли рибу. Варто зазначити, що із «Сімпсонів» на каналі Disney+ вилучили Майкла Джексона.