😀

кіно, комікси, ігри та інше 24/7 у нашому телеграм каналі. Приєднуйся зараз

Disney збирається повністю закрити студію, що подарувала нам «Льодовиковий період»

Схоже, тримати її виявилося занадто невигідним рішенням…

Льодовиковий період

У квітні цього року повністю розформують студію Blue Sky. Через це роботу можуть втратити 450 працівників, але Disney пообіцяла спробувати більшості з них знайти робочі місця в інших командах компанії.

Усі права на інтелектуальну власність студії залишаться в Disney. Наразі компанія вже вимушено скасувала створення мультику під назвою «Німона», над яким працював Патрік Осборн, що є лауреатом «Оскару» за короткометражний анімаційний фільм «Меню».

Робота над відомим «Льодовиком періодом» продовжать інші підрозділи Disney. Наразі компанія вже анонсувала новий багатосерійний мультик за франшизою для онлайн-кінотеатру Disney+

Студія Blue Sky заснована ще в 1987 році. Спочатку вона займалася спецефектами та графікою в проєктах інших студій. Наприклад, свою руку вона приклала до горрора «Чужий: Воскресіння». Проте, після успіху анімаційної короткометражки Bunny, що навіть «Оскар» отримала в 1998 році, Blue Sky повністю перейшла до власних проєктів. Саме вона випустила п’ять частин «Льодовикового періоду», дилогію «Ріо», мультики «Роботи», «Фердінанд» та інші.